НА КИЇВЩИНІ ЗАПОЧАТКОВАНО ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ПРОЕКТ «Я – ВИБОРЕЦЬ»
Чи вірить пересічний українець у те, що він теж може певним чином вплинути на політичну ситуацію у державі? Що для цього він робить і що може робити? Що знає про свої права і можливості? Яким бачить розвиток суспільства? Яку позицію займає і чим вона спровокована? Чи може громада контролювати діяльність народних обранців? Яким чином? Які сподівання більшість вкладає у післявиборчий період? Кого вона обирає і чим керується під час голосування? Чи можуть вибори змінити існуючий стан тих багатьох речей у країні, які викликають невдоволення народу? На що зважати у першу чергу, роблячи свій вибір?
Центрвиборчком планує найближчим часом визначити кількість виборчих округів у кожній області України.
Як передає УНІАН, про це журналістам повідомила заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна.
Вона пояснила, що цей процес відбувається у декілька етапів.
За словами заступника голови ЦВК, вона разом із першим заступником голови комісії Андрієм Магерою має намір запропонувати проект постанови про визначення кількості округів у кожній області.
"Я думаю, що вже на цьому тижні ми з Андрієм Магерою внесемо цей проект та ознайомимо наших колег з нашими пропозиціями щодо визначення кількості всіх округів у кожній області, у Києві, Севастополі, враховуючи дані Держреєстру виборців. Думаю, що буквально найближчим часом це рішення буде ухвалене", – сказала Усенко-Чорна.

Міфи про вибори

26-02-2012, 22:19

   Міф перший. Адміністративний ресурс вирішує все.

    Насамперед , що розуміється під адміністративним ресурсом у рамках сучасної виборчої системи. Це особи, а іноді і члени родин, що працюють в органах виконавчої і законодавчої влади всіх рівнів, у бюджетних і державних організаціях і підприємствах. Особи, яких найпростіше мобілізувати на вибори в силу діючої адміністративно-командної системи, а так само переконати тими або іншими способами проголосувати за потрібні партії або кандидатів. Так це факт даність нашої виборчої системи, і це на сьогоднішній день головна сила, що дає "потрібні" результати на виборах.
    Але, давайте розберемося…
    У 2012 році пройдуть вибори у Верховну раду.

    Найпростіше сказати собі - ці вибори нічого не вирішують, кому треба намалює що треба, тому я на вибори не піду.
    Але насправді в тім, що в нас у країні саме такі вибори, винувата тільки одна людина, і ця людина – ВИБОРЕЦЬ, Громадянин України, старше 18 років, що має право голосу і не використовує його або використовує не по призначенню...
.

Навігація сайту

Архівне відео з Майдану

Виступ Голови ВГО"Я-Виборець"

Опитування

Чи потрібен Україні Виборчий кодекс?

Так, потрібен.
Ні. Треба вдосконалити нині діючи закони.
Нічого не треба змінювати.

Погода

 

Архівне відео з Майдану

Збір підписів

Календар

«    Март 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Новини з www.pravda.com.ua

Новини з www.liga.net

Fatal Error
Fatal Error: could not open XML input (http://news.liga.net/top/rss.xml)